1 mar 2013

#HappyBirthdayJustinFromPoland twitter

      Po 5 godzinach wysyłania tweetów dostałam limit ! To nie fair. Chciałam pomóc jeszcze w dobiciu do trend :c Dzisiaj rano nie miałam nawet 100 tweetów, a teraz mam 286. Myślę, że w jakiś sposób pomogłam. Zostałam narzeczoną Justina, a wszystkie Beliebers to nasze dzieci ^^ haha. nie mogłam z tego xD
       Dzisiaj w szkole mieliśmy tylko angielski i godzinę wychowawczą. Na angielskim mieliśmy mieć kartkówkę, ale jej nie było ! ^^ Przez prawie wszystkie lekcje od rana mieliśmy doradztwo zawodowe :) bardzo fajna sprawa. Z wszystkich "testów" wychodziły mi uzdolnienia artystyczne, a ja dalej nie wiem gdzie chcę iść do szkoły. A już marzec. echh, życie mi się komplikuje :( jest znowu źle. Jutro urodziny Oli, ale nie wiem jak do niej dojadę.
       Zostałam nominowana do liebster blog award ! Lubię to.
Byłaś kiedyś na koncercie ? 
tak, na wielu, ale zapomniałam kto to był xD 
Ulubiona potrawa. 
Nie mam ^^
Lubisz kuchnię swojej mamy ?
Jasne ;)
Psy vs Koty ? 
uwielbiam je wszystkie ^^
Ćwieki vs. kołnierzyki ?
Lubię i to i to, ale nic z tych rzeczy nie posiadam.
Ile znaczy dla ciebie twój blog ? 
Dużo, naprawdę ! W swojego bloga włożyłam serce, poświęcenie, pracę i czas. Jest on częścią mnie. 
Czy chciałabyś kiedyś na nim zarabiać ? 
Nie mam takiej potrzeby ;P
Od kiedy masz bloga ? 
Od 18 grudnia 2011 roku :)
Trzy twoje największe zalety ?
poświęcenie (widać nawet w przypadku dobijania do trend, 5 godzin aż dostałam limit xD) jestem wesołą osobą, jestem wierna (Forever Belieber haha. :D) - te moje "mocne strony" brałam z tabeli wyników z dzisiejszego doradztwa zawodowego :)
Trzy twoje największe wady ?
Jestem zapominalska, roztargniona i leniwa ^^
Dokończ zdanie : Najlepiej się bawię, gdy ?
nie mam pojęcia :D 

Mam pomysły na posty ! Przynajmniej kilka następnych. 
Jeszcze raz proszę was o pomoc w dobiciu do trendów, nawet jeżeli nie jesteście Beliebers to proszę o kilka tweetów ! Dla nas naszej rodziny Beliebers to ważne :) Niestety ja mam limit :c Dalej śledzę poczynania moich kochanych sióstr, a nawet bracia się zdarzyli ^^ Tak to moi bracia i siostry, mam wielką rodzinę ponad 35 milionów na tt xD
październik 2012

7 komentarzy:

 1. dużo macie tych dzieci xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojoj ale miałaś fajnie :) Ja miałam miec 4 lekcje i na jednaj konkurs , okazało się że mam 7 -.-
  Może wpadneiszz? Zaobserwujesz? Skomentujesz?
  http://mikilove47582.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. A brałaś udział w tym wkręcie na tt, związanym z JB ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog :) Zapraszam do mnie: joasiasworld.blogspot.com - komentarze i obserwacja mile widziane(odzwięczę się).

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog :) Zapraszam do mnie: joasiasworld.blogspot.com - komentarze i obserwacja mile widziane(odzwięczę się).

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie rozumiem tłumów nastoletnich dziewczyn, które uważają, że Justin Bieber to dla nich cały świat. Nie znają go, nie mają zielonego pojęcia jaki jest. Może i jest przystojny, ale co z tego? Jest miliony przystojnych, fajnych chłopaków na świecie. Nie zrobił nic godnego naśladowania.

  Ładny pies :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widać, że nie jesteś Beliebers. Prawdziwe fanki, czyli tzw. Beliebers nie uważają go za cały swój świat tylko dlatego że jest przystojny ! I co z tego, nawet jakby był brzydki w ciul, byłabym jego fanką. Nie zrobił nic godnego naśladowania ? hahaha sorry, ale zrobił i to wiele. wymienić ? proszę bardzo ! po pierwsze udowodnił, że marzenia się spełniają ! Ze schodów od teatru trafił na największe sceny. Od początków kariery pomaga biednym i chorym. Z gitarą na ulicy zarabiał na życie, za swoje pierwsze zarobione pieniądze kupił mamie dom. kocha swoich fanów i cały czas pokazuje, że są dla niego bardzo ważni. nie mówi, że jest perfekcyjny, bo wie że dużo musi się jeszcze nauczyć. nie gwiazdorzy, a że kupi sobie coś drogiego, przecież ma pieniądze ! swoje własne zarobione. mogłabym wymieniać i wymieniać, ale kto przeczyta. wiele Belieber dzięki niemu odzyskały wiarę w cokolwiek. on nauczył Nas wierzyć i nie poddawać się. "Nigdy się nie poddawaj, bo właśnie na to ludzie najbardziej czekają. Nie daj im tej satysfakcji." - Justin Bieber. Może słyszałaś o Never say Never ! My Beliebers mamy w sobie siłę, będziemy bronić go za każdym razem. Jego uśmiech - nasz uśmiech, jego łzy - nasze łzy. Nie mów mi, że nic nie zrobił. Za wygląd go nie kochamy(Beliebers) !!! Za charakter, za to jakim jest człowiekiem i za jego wspaniałe piosenki i głos.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^