11 lis 2013

haters gonna hate

Cześć!
Dzisiaj z innej beczki. tamtamtadam! Hater tererere! Nie umiem mądrze pisać, ale postaram się, bo chciałam napisać coś innego, jako iż u mnie dzieje się to samo, co zawsze. Myślę, że do tego tematu skłoniło mnie wiele czynników. Nareszcie i ja doczekałam się swoich 'hejterów', taak! Hejter osoba znana z tego, że jest anonimkiem o bardzo małym rozumku :( Na pewno nie jest on normalną osobą, jakieś zaburzenia psychiczne? "Ohhh jaki jestem fajny, pohejtuję ją, będę super" Tępe myślenie! Niestety większość tych anonimowych hejterów tak myśli, i d i o c i.
Zajmują się oni między innymi czyimś życiem, bo zakładam że ich nie jest zbyt ciekawe. Naśmiewają się z innych, wyzywają i mieszają z błotem. Co jest w tym najciekawsze? Zazwyczaj nas nie znają. Mają wiele powodów, które są tak śmieszne, że czasem jak to czytam dławię się powietrzem. Oni są tacy zabawni ♥ Kieruje nimi zazdrość, są zazdrośni o like na ask'u, liczbę wyświetleń czy komentarzy na blogu, ciuchy, przyjaciół czy to, że dużo osób cię lubi, jak i o to, że jesteś sobą i nie przejmujesz się ludźmi. Ohh to doprowadza ich do szału! Ale często piszą to z nudów. Wyzywają (z własnych obserwacji dziewczyny dostają tych hejtów najwięcej) kogoś, bo nie jest top modelką! A to już jest strasznie denerwujące!
Dziewczyny, które mają niską samoocenę, nienawidzą siebie, potrzebują wsparcia a nie hejtów. "Napiszę jej, że jest brzydka, niech pocierpi haha" Czytają "jesteś brzydka" "po co żyjesz" "nikt cię nie kocha" "jesteś okropna" i sięgają po żyletki czy inne ostre przedmioty i się okaleczają. Nie każda osoba to wytrzymuje i ma gdzieś te tępe hejty. Wiele jest takich, dla których te słowa to cios w plecy.
 Wyobraź sobie dziewczynę, która nie wygląda jak modelki z okładek czasopism. Siedzi i czyta, że jest śmieciem itp Na jej rękach ma blizny i świeże rany po cięciach. Po jej policzkach ciekną łzy, na stoliku leży żyletka, na którą spogląda. Bierze ją do ręki i zadaje sobie rany, jedno nieudane cięcie. Umiera.
Smutne prawda? Ale przecież nie napiszę, że udało jej się przeżyć blabla. Mówię to co jest realistyczne. A więc czy warto? Zastanówcie się dla siebie czy kiedyś do kogoś tak napisaliście, jakieś złe słowo. To nie jest najlepsze wyjście, lepiej powiedzieć to komuś w twarz i być odważnym, bo wtedy hejter bardziej wykazuje się odwagą niż gdyby miał napisać coś z anonimka. I pomyśleć, że przez takie osoby popełniło samobójstwo tylu ludzi :/


I am stronger than think, Bitch! dokładnie.
A wy co o tym sądzicie ? :)

16 komentarzy:

 1. Jak ja kocham każdy hejt, udowadnia mi, że są na tym świecie nienormalne osoby. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejterzy oraz ich żale zwyczajnie mnie bawią, w końcu każdy potrafi być cwany w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem tego typu osób, co im to daje? Najważniejsze jest nie przejmować się takimi osobami. :) http://oliwia-zofia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hejterzy są zabawni, ale przy okazji żałośni...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, Haters gonna hate <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się nie przejmuję hejtami. Kiedyś, dzięki ask.fm, właśnie takie durne teksty pisali ludzie na asku jednej dziewczyny i zmarła.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja się domyślam, że zaczną się hejty jak dodam swój blog na facebooka, czego jeszcze nie zrobiłam :)
  Najwięcej hejterów jest wsród znajomych, niestety ;)
  dodaję do obserwowanych, byłoby mi miło jakbyś zrobiła to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Po prostu trzeba olać i nie zwracać na takich ludzi uwagi. W oczy nigdy by zlego slowa nie powiedzieli a w necie kozacy;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja tez uwazam ze nie warto sie przejmowac takim uwagami.
  fajnie piszesz :) dobrze się to czyta :) obserwuję i zapraszam do siebie )"

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne zdjęcia i notka! ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda słów na takich ludzi, nie warto zawracać sobie nimi głowy i psuć nerwów.
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^