31 gru 2013

2013

Hej!
 Dzisiaj już Sylwester. Szczerze nie lubię tego dnia, co rok każdy się tym niesamowicie cieszy, nie wiem dlaczego skoro co rok nastaje ten dzień. Dziwne. Po świętach co wieczór było słychać fajerwerki i inne tym podobne rzeczy. W tym momencie także ! :D Ten ostatni tydzień 2013 roku był naprawdę niesamowity !
1. Complete my Journals ! cały album skończony, oprócz piosenek które były publikowane w poniedziałki dostaliśmy jeszcze 6 piosenek. kocham 2. cudowny prezent 3. follow na twitterze od Honey! 4. wygrana u Ankyl, radość na twarzy przez kilka dni! 

Ten rok pod pewnym względem przez kilka miesięcy był cudowny! Z uśmiechem na twarzy wspominam ten czas. Rok jak każdy inny, były chwile dobre i złe, były uśmiechy i łzy, wzloty i upadki, ale nie było źle. Pierwszy kulig w życiu, ukończenie gimnazjum, wspaniałe wakacje, nowa szkoła i znajomi i święta. Następny rok bycia Belieber, zbliża się 4 rok! Od 3 miesięcy bardziej zaczęłam się interesować Ellie Goulding. We wrześniu urodził się Kubuś :)  Niedawno następne urodziny bloga. Było dobrze, niech będzie jeszcze lepiej!
Życzę Wam szczęśliwego nowego roku ! :) #muchlove

10 komentarzy:

 1. wszystkiego co najlepsze Paulina:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego w nowym roku;)

  OdpowiedzUsuń
 4. najlepszego w Nowym Roku!


  http://livewhilewereyounnnng.blogspot.com/ zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego najlepszego w nowym, 2014 roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też niekoniecznie niekoniecznie rozumiem tę ekscytację Sylwestrem i Nowym Rokiem. U mnie sprawdza się zasada: im gorszy sylwester, tym lepszy nowy rok :) Życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku! Nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie, że będzie dobry...

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię Twój blog więc byłoby mi bardzo miło gdybyś mnie zaobserwowała! :*

  paradiska-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^