19 lut 2013

ballet

     Chyba każdy w życiu ma taki czas, w którym mu się nic niechce. Nie ma czasu i chęci na jakiekolwiek działania, choć jest ich wiele. To ja nie mam chęci ani pomysłu na cokolwiek, chyba przez pogodę. Śnieg cały czas sypie, od rana do wieczora. Są pozytywy i negatywy śniegu ^^ W szkole poniedziałek był wyjątkowo mega :D Nie ćwiczyłam na basenach, na religii była rozróba, a reszta lekcji była luźna. Mało jest takich poniedziałków, a wczoraj aż z chęcią wstałam. Dziś też było ok. Pierwsza religia, nawet nie wyobrażajcie sobie co się działo haha. Z niemieckiego sprawdzian, jak poszło? zobaczymy :) Na wf dostałam 4 ze stania na rękach ! Historię całą przegadałam z P. jeżeli z nim można normalnie rozmawiać :D A na artystycznych uczyliśmy się baletu hahaha ^^Osobiście do baletu mnie nie ciągnie, ale podziwiam dziewczyny, które tańczą :)
Co do postu z niedzieli, zgodzę się z pewną dziewczyną . Jeżeli ktoś ma smykałkę do fotografii czy kompaktem czy lustrzanką i tak zrobi dobre zdjęcia. Ja marzę o Nikonie D3100 ! Kompaktów miałam 3, a teraz w użytkowaniu mam telefon.
Na dziś kończę ! ^^ Pozaglądam do was i przywitam zeszyty. Do następnego :)

9 komentarzy:

 1. Tańczyłam przez 13 lat i powiem szczerze,że mi bardzo tego brakuje...
  Jeżeli chodzi o nikona d3100,to polecam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. też marzę o Nikonie ale o d5100 :) i chyba dostanę go w czerwcu ;p
  zapraszam, nikonismylove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zawsze chciałam tańczyć ale niestety zdrowie mi na to nie pozwala :c
  Nikon D3100 jest boski, mam i polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również podziwiam dziewczyny tańczące balet.To wszystko wydaje się takie proste gdy przeglądam te zdjęcia,poruszają się z taką lekkością,że aż chce się tańczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Balet cudownie wychodzi na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^