8 mar 2013

Happy Women's Day ! :)

Dzisiejszy sprawdzian z angielskiego poszedł mi lepiej niż dotychczas, teraz tylko będę czekać na ocenę, która nie powiem bardzo mnie ciekawi. Już dawno nie czułam się przygotowana na jakiś sprawdzian czy kartkówkę ^^ ponieważ jestem strasznym leniem, zazwyczaj mi się nie chce :) Dzisiejszy dzień w szkole był luźny.
     Dzień kobiet mieliśmy w szkole wczoraj. Dlaczego ? Otóż ja sama nie wiem ^^ haha. Wczoraj mieliśmy przedstawienie przygotowane przez chłopców, którzy występowali w sukienkach, spódniczkach itp. Było bardzo zabawnie ! Wczoraj też mieliśmy w szkole koncert ! Śpiewali i grali dla nas Meksykanie O_o Było mega, a solówki jakie zagrali na gitarze klasycznej, akustycznej i jakimś jeszcze instrumencie, były świetne ! Zagrali dla nas słynną piosenkę z Desperado (filmu) ajajaja xD
 
      Chłopcy z mojej klasy są mega. Naprawdę ! Bardzo się dziś postarali. Dawid i Marcin zrobili dla nas naleśniki ^^ chwile później wpadli do klasy z pizzą ! Mieliśmy napoje i jeszcze dodatkowo na dwóch lekcjach oglądaliśmy horror, który według mnie był bardziej zabawny i momentami obrzydliwy niż straszny :) (Droga bez powrotu) Z dziewczynami wyszłyśmy i tańczyłyśmy na korytarzu :D haha. Brakowało mi tylko P. ale zapewne będzie w szkole w poniedziałek :)
Dzisiejsza pogoda nie jest zadowalająca. Już wczoraj opuściło nas słońce. Okropnie wilgotne powietrze = mżawka. Do tego jeszcze błoto :c mam nadzieję, że śniegu nie będzie, choć jest coraz zimniej.

Wszystkiego najlepszego dziewczyny ! Aby uśmiech nie schodził Wam z twarzy przez cały rok. 

13 komentarzy:

 1. hahhaahaha, my dziś także pizze jadłyśmy ;d koleżanka miała urodziny ;d Zapraszamy do nas ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba przyznać że oryginalny pomysł!!!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej, zazdroszscze ci! nas dziewczyn w klasie jest 24 a tylko 2 chłopaków, więc dostajemy tylko całuski:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow naleśniki... u Nas zaszaleli z ciastkami, ale jak na nich to i tak bardzo dużo :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^