10 mar 2013

telewizja kłamie

Wczorajszy dzień, jak się spodziewałam spędziłam bardzo nudnie. Dlatego nie lubię mieć weekendów w zimie. Nie ma śniegu, ale jest strasznie zimno. Wczoraj oglądałam od Top Model zaczynając na Magdzie Gessler kończąc. Lubię Top Model ze względu na fotografię. Ale czasami można się pośmiać z tzw pustych dziewczyn. Strasznie spodobała mi się dziewczyna z blizną ! Była naturalna, a nie sztuczna.
             Dawno nie oglądałam tak długo telewizji ! I chyba nawet dobrze, bo telewizja kłamie. Tak, pewnie każdy z Was zdał sobie z tego sprawę ! Wiadomości, które podają nam o określonej godzinie, to zazwyczaj bujdy. Ale przecież to wiadomości, to dlaczego podają nic nie warte informacje, wyssane z palca, po prostu kłamstwa ? Odpowiedź jest jedna - dla rozgłosu ! Nie patrzą na to, że kogoś to może obrazić czy zaboleć. Nie mają skrupułów ! Najlepiej jest słuchać tych bredni, gdy zna się odpowiedź. Mamy tą satysfakcję, że wiemy że to kłamstwa, lecz jednak to boli. Boli słuchać od prowadzącej wieczorne wiadomości same kłamstwa. Boli wiedzieć, że mieszają twoją inspiracje, twojego bohatera i idola z błotem. Chciałabyś coś zrobić, ale jesteś bezradna to przecież telewizja. Telewizja zawsze kłamie i nie powinniśmy wierzyć w te kłamstwa, chyba że jesteś osobą naiwną i wierzysz w to wszystko. Świetnie jest znać prawdę i słuchać kłamstw i obelg, bo wiesz że jesteś lepsza niż ta prowadząca, która nawet nie sprawdza czy informacje są prawdziwe i czyta coś o czym nie ma pojęcia. W szkole każą słuchać wiadomości ! Ha po co, by z naszego mózgu zrobili Bóg wie co ? Mamy się poić tymi ohydnymi kłamstwami ? Nie, dziękuję.
A wy co sądzicie o telewizji szczególnie o wiadomościach ?
 Polsat, blee nie oglądam tego gówna...

3 komentarze:

  1. Bardzo fajny blog,dobrze się go czyta:)
    Zapraszam do mnie!Nie dawno zaczęłam i czekam na rewanż:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie też to wkurza, a zwłaszcz zdenerwowałam się wczoraj, gdy gadali o Justinie. ,,On nie jest już grzeczny, stracił przez to fanki....'' hahha, ciekawe kogo stracił ?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^