4 mar 2013

już jest lepiej !

Dzisiejszy dzień szybko zleciał i był bardzo fajny. Od samego rana, a wstałam przed siódmą, było słońce. W dalszym ciągu świeci, aż chce się rano wstać. Humor jest lepszy, nawet od tych kilku promieni. Pierwszy mieliśmy Wos, na którym mieliśmy kartkówkę. Byłam kompletnie nieprzygotowana ! Na matematyce cały czas się śmiałam, a pani, jak nigdy nas nie upominała...Nawet baseny dzisiaj nie były dla mnie męką ! Przepłynęliśmy kilka basenów i pani mówiła, żebyśmy ćwiczyli skoki na główkę. Ja na szczęście umiem ^^ Pani, aż mnie wyróżniła ! Tylko do moich skoków nie miała zastrzeżeń xD Wracając ze szkoły szłam z rozpiętą kurtką, bo było mi gorąco. Nie ściągałam jej, bez przesady jest dopiero 4 marca i gdzieniegdzie leży jeszcze trochę śniegu :)

Chciałam się odnieść do wypowiedzi jednej z dziewczyn, która weszła na mojego bloga i skomentowała notkę z pierwszego marca. Wiem, że dużo piszę o Justinie, ale tego nie wytrzymałam i muszę się odnieść do tego.
Nie rozumiem tłumów nastoletnich dziewczyn, które uważają, że Justin Bieber to dla nich cały świat. Nie znają go, nie mają zielonego pojęcia jaki jest. Może i jest przystojny, ale co z tego? Jest miliony przystojnych, fajnych chłopaków na świecie. Nie zrobił nic godnego naśladowania. - Sylwia R.

Rozumiem, że wiele z was może go nie lubić. Ale nie pozwolę, by go obrażano, bo według mnie jest to obraza przede wszystkim Beliebers ! Jeżeli chcecie wiedzieć to pokażę wam screena mojej odpowiedzi. 
 Dziękuję ! Koniec kropka. :) Obiecuję, że przez jakiś czas nie będę o nim mówić, chyba że coś mnie bardzo zdenerwuje. 
Teraz idę uczyć się słówek na niemiecki i muszę po komentować posty. 
Do kolejnego ^^

10 komentarzy:

 1. Współczuję basenu w poniedziałek. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niemiecki -,-
  Ja 'Belieberką' nie jestem, ale nie przeszkadza mi gdy ktoś go kocha, uwielbia itp. :)

  pozdrawiam i zapraszam ;*
  julietanddominica.blogspot.com
  \Dominica.

  OdpowiedzUsuń
 3. dawno nie byłam na basenie ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post i cały blog c;

  Obserwuję i liczę na rewanżyk ;*

  soapbubbleandunicorn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak wgl po co ta Sylwia się wypowiada na temat Justina ? Ona Beliebers nie jest i nie wie o nim tak wiele jak my! Ciekawe jak wielu jest tak cudownych ludzi jak on. Ja drugiego tak wspaniałego i dobrego człowieka nie znam. I ja nie kocham go tylko dlatego, że jest zabójczo przystojny, kocham go za jego osobę. Za to jaki jest, za samo jego bycie świat jest lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie moim zdaniem bez sensu wdawać się w dyskusję z takimi osobami bo to i tak nic nie da :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo dobrze napisalas o Bieberze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem jego fanką, ale niektóre piosenki mi się podobają.
  Nie hejtuję go jednak, bo każdy może słuchać czego chce :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! Wiele on dla mnie znaczy ;) Zapraszam do obserwacji mojego małego zakątka ^^